Шановні Абоненти!

Дякуємо Вам за те, що обрали нас в якості свого інтернет-провайдера. Впродовж багатьох років ми покращували сервіс та якість наданих послуг, модернізували мережу, встановлювали нове найсучасніше сервісне обладнання, що забезпечувало перерозподіл мережевого навантаження, розширювали ємкість каналів використовуючи внутрішні ресурси компанії.

Нажаль, під впливом різних факторів, в тому числі і зростанням витрат на обслуговування мережі; зростання собівартості надання послуги, зростання цін на матеріали та обладнання, що забезпечує стабільну роботу мережі; зростання мінімальної заробітної плати, що в свою чергу призвело і до збільшення ціни за доступ до інфраструктури об’єктів електроенергетики (оренда електроопор), де розміщені технічні засоби телекомунікацій, та інших обставин- ми змушені переглянути цінову політику компанії.

Тому, повідомляємо Вас про те, що з 1 Березня 2021 р. вартість тарифних планів у приватному секторі в населених пунктах: Бірки, Запілля, Красноволя, Лисняки, Машів, Радехів, Штунь, Чмикос, Олеськ, Ставки, Крать, Овлочин, Туричани, Гайки, Ягідне, Коцюри, Римачі, Бережці, Рівне, Борове, Миловань, Гуща, Вишнівка, Гороховище, Вербівка, Локутки, Рогові Смоляри, Підлісся, Забужжя, Столинські смоляри, Новоугрузьке, Будники – будуть змінені.

Деталі за посиланням https://luboml.uainet.net/internet/private-rates-select-new

Ви можете самостійно до 28.02.2021 року обрати один з запропонованих тарифних планів в особистому кабінеті, в іншому випадку Ваш тарифний план з 1 Березня 2021 р. буде змінений автоматично на аналогічний за наповнюванням.

Дякуємо, за Вашу довіру!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!