Програма лояльності «Мисливці за бонусами»

Шановні Абоненти пропонуємо Вашій увазі

Програму лояльності «Мисливці за бонусами» від ПП «ЮАІНЕТ».

Дана Програма дозволяє всім Абонентам ЮАІНЕТ заощаджувати кошти у вигляді оплати послуги доступу до мережі Інтернет за допомогою бонусів.

Програма яляєтьмся бонусною- накопичувальною!

Правила та умови участі в Програмі

1. Загальні положення

1.1. Учасниками бонусної Програми (далі за текстом — Програма) становляться Абоненти, котрі отримують послугу доступу до мережі Інтернет, яка надається ПП «ЮАІНЕТ»

1.2. Участь в Програмі безкоштовна та індивідуальна для кожного Абонента.

1.3. Організатор вправі припинити чи призупинити Програму в будь-який час, повідомивши про це Учасників не пізніше як за 30 календарних днів, шляхом розміщення відповідної інформації на сайті http://uainet.net/

2. Нарахування Бонусів

2.1. Бонуси можуть нараховуватись разово, щомісячно чи по кожній Акційній пропозиції окремо (додаткові бонуси).

2.2. Разове зарахування бонусів на особовий рахунок відбувається Оператором автоматично, в день старту Програми лояльності «Мисливці за бонусами», та нараховуються Учасникам, котрі користуються послугою доступу до мережі Інтернет понад 7 (сім) років.

«7 років разом»50 бонусів1 бонус = 1 гривні

2.3. Для щомісячного зарахування Бонусів, Учасникові потрібно вносити завчасно абонентську плату за надані послуги доступу до мережі Інтернет, згідно умов Договору, тобто методом авансового платежу, до першого числа місяця, за який планується оплата. Зарахування бонусів відбувається автоматично на наступний день після здійснення оплати.

Щомісячне зарахування
за завчасну оплату послуг доступу до мережі Інтернет
5 бонусів1 бонус = 1 гривні

2.4. Учасники Програми можуть отримати додаткові Бонуси виконуючи умови запропонованих Організатором Акційних пропозицій. Зарахування додаткових бонусів відбувається на наступний день, за умови, що Учасник повідомить Організатора про те, що умови Акційної пропозиції було виконано.

Акційні пропозиціїКількість нарахованих бонусів(відбувається за кожну окрему пропозицію)Примітки
«5+1» чи«2 МІСЯЦІ У ПОДАРУНОК»10 бонусів1 бонус = 1 гривні
«ПІДКЛЮЧИ ДРУГА ОТРИМАЙ 300 ГРН»10 бонусів1 бонус = 1 гривні
*Активність в соцмережах10 бонусів1 бонус = 1 гривні
«Послуга «Wi-FI роутер»30 бонусів1 бонус = 1 гривні
Перехід Абонента на максимальний тарифний план30 бонусів1 бонус = 1 гривні
Велика кількість друзів,більше 5 (пяти)50 бонусів1 бонус = 1 гривні
**Акція від світу комп’ютерів50 бонусів1 бонус = 1 гривні
***Квест пригоди100 бонусів1 бонус = 1 гривні

*Активність в соцмережах — Абоненти, які активно «ставлять LIKE та repost» на наших сторінках в соцмережах: www.facebook.com/groups/236310149716694 (Найактивнішого учасника визначають щомісячно редактори сторінок).

**Акція від світу комп’ютерерів. Купуючи певну категорію товару в мережі магазинів комп’ютерної техніки «СВІТ КОМП’ЮТЕРІВ», (Деталі про акції дізнавайтесь у мережі магазинів комп’ютерної техніки «СВІТ КОМП’ЮТЕРІВ»).

***Квест пригоди. Найбільшу кількість бонусів на особовий рахунок Ви зможе отримати виконавши певне завдання від Uainet. Приєднуйтесь до нас в соцмережі у пошуках реальних пригод ! Активні пошуки скарбів у вигляді бонусів — це все у нас . На природі , в приміщеннях , торгових центрах , музеях і інших несподіваних місцях . Детальніша інформація стосовно КВЕСТУ з’явиться у наших спільнотах в соцмережах.

4. Використання Бонусів.

4.1. Активувати та контролювати свої Бонуси Учасники програми можуть лише у особистому кабінеті, за консультацією можете звернутись до Організатора Програми за адресою: м. Ковель, вулиця Косачів буд 8, чи за телефоном (03352) 71077.

4.2. Максимальна кількість бонусів, яка може використовуватись Учасниками не повинна перевищувати 30 бонусів в місяць.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!