ПП “ЮАІНЕТ” — якісний і зручний Інтернет-зв'язок

Спектр послуг дозволяє вирішити будь-яке телекомунікаційне завдання з урахуванням потреб бізнесу або побажань приватних осіб.

Технологічність

Підключаємо абонентів по власній волоконно-оптичній мережі. Використовуємо тільки найкраще обладнання від перевірених виробників.

Доступність

Функціонал особистого кабінету дозволить Вам дивитися в on-line режимі стан Вашого рахунку, змінювати тарифний план, замовляти додаткові послуги, а також багато чого іншого, і все це не виходячи з дому.

Зв'язок

Підключення Ви можете замовити за тел. 7-10-77, або залишити заявку на підключення на нашому сайті, наші оператори обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

ПП “ЮАІНЕТ” — оператор зв'язку, спрямований на максимально якісні та зручні послуги.

Ми прагнемо впроваджувати інноваційні додаткові послуги, щоб Інтернет став ще комфортнішим для Вас, наших користувачів. Компанія почала свою історію з 2010 року. Ми є провідною телекомунікаційною компанією на ринку комплексних послуг зв’язку, об’єктивну необхідність у яких мають усі клієнти для забезпечення динамічного розвитку в комфортних умовах.

НАША МІСІЯ

Піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи кращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її співробітники. Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!

Професійність

В компанії працюють сертифіковані фахівці з великим досвідом роботи. Професіоналізм наших співробітників підтримується регулярними тренінгами.

Нано-простір

Величезна кількість розважальних, художніх, документальних і мультиплікаційних фільмів, серіалів та музики.

Персональність

Ми завжди зможемо підібрати комфортний саме для Вас тарифний план. Регулярно проводимо різноманітні акції та даруємо подарунки.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!