ЮАІНЕТ - ПРИЄМНИЙ ТА ДРУЖНІЙ КОЛЕКТИВ.

Побудуй кар’єру в IT-компанії, розвивайся та будь на висоті разом з нами.

Конкурсний набір на посаду «монтажник ліній звязку».

Умови роботи: 1) повна зайнятість; 2) робота у перспективній компанії; 3) стабільна та конкурентна заробітна плата; 4) можливість професійного та кар’єрного росту. Вимоги до кандидата: 1) середня спеціальна освіта (бажано спеціальності «електромонтер»); 2) базові знання з електробезпеки; 3) бажаний досвід роботи в телекомунікаційній сфері; 4) особисті якості: працьовитість, уважність, відповідальність; 5) готовність до фізичних навантажень. …

Конкурсний набір на посаду «монтажник ліній звязку». Читать полностью »

Читати далі
На роботу запрошується юрист.

Умови роботи: 1) повна зайнятість; 2) заробітна плата за домовленістю; 3) робота у перспективній компанії; 4) можливість професійного та кар’єрного росту. Кваліфікаційні вимоги до кандидата: 1) Вища освіта за фахом «Правознавство» (спеціаліст або магістр); 2) Знати основні законодавчі акти, вміти їх тлумачити та застосовувати на практиці. За детальнішою інформацією звертайтеся з 9:00 до 17:00 за …

На роботу запрошується юрист. Читать полностью »

Читати далі

UAINET- комфортний Інтернет для дому та бізнесу!

Ви шукаєте провайдера, щоб підключити Інтернет в Ковелі? Кращий провайдер Ковеля UAINET пропонує вигідні тарифи на підключення до Інтернету. Ми побудували для Вас сучасну оптоволоконну мережу.

Компанія UAINET пропонує підключення Інтернету і телебачення по всьому місту та району. Підключайтеся до Інтернету, а також дивіться цифрове телебачення в новому форматі IPTV!

© 2009-2021 ПП "UAINET"
Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!